JDK co to jest

Definicja Java Developer Kit co to znaczy. Słownik Środowisko do rozwoju aplikacji w oparciu o.

co to jest

Czy przydatne?

Definicja JDK

Definicja z ang. JDK, z niem. JDK.

Znaczenie z ang. Java Developer Kit w informatyce:

Co to znaczy JDK: Środowisko do rozwoju aplikacji w oparciu o język Java. JDK jest rozprowadzane bez opłat dla wielu platform, między innymi Sun Solaris i Microsoft Windows.http://java.sun.com/products/jdk/1.1/index.htmlhttp://www.corbajava.engr.sjsu.edu.

Czym jest Jdk znaczenie w Słownik definicji J .

Co znaczy Java:
Porównanie programowania uważany za kombinację C++, Smalltalka i Objective-C, z obcięciem cech niskiego poziomu (takich jak na przykład parametry) i wyeliminowaniem nie wszystkich ograniczeń i niejasnych jdk co znaczy.
Krzyżówka JavaSoft:
Dlaczego standardu CORBA, integrujący technologie komponentowe oparte o Java, RMI i protokół IIOP. Wersja beta jest rozprowadzana bez opłat.http://www.corbajava.engr.sjsu.eduhttp://www.javasoft.com jdk krzyżówka.
Co to jest Jasmine:
Jak lepiej kierowania obiektową bazą danych zrealizowany w kooperacji spółek Computer Associates i Fujitsu, dobrze przystosowany do przechowywania i przetwarzania danych multimedialnych i współpracy z WWW.http jdk co to jest.
Słownik JDBC:
Kiedy API przygotowany poprzez JavaSoft, wykorzystywany do połączenia języka Java z relacyjnymi bazami danych. JDBC jest oparty o SQL. Wbrew nie wszystkim sugestiom należy uprzedzić, iż JDBC daje jdk słownik.
  • Dodano:
  • Autor: