CHETEROTROFY co to znaczy

Co znaczy cheterotrofy? Co to jest organizmy cudzożywne. Są one zdolne do syntezy własnych związków.

cheterotrofy co to jest

Czy przydatne?

Co to jest cheterotrofy

Definicja z ang. cheterotrofy, z niem. cheterotrofy.

CHETEROTROFY DEFINICJA: organizmy cudzożywne. Są one zdolne do syntezy własnych związków organicznych jedynie już z gotowych wytworzonych poprzez autotrofy związków węglowych bogatych w energię. Nie są w stanie tak jak rośliny wytwarzać związków nieorganicznych z organicznych. Spożywane pożywienie po odpowiedniej przeróbce służy do budowy ciała i wytwarzania energii.

Czym jest Cheterotrofy znaczenie w Słownik definicji C .

Co znaczy Cykl Operacyjny:
Definicja czas gdzie gotówka jest używana do zakupu zapasów i usług, które w dalszym ciągu sprzedawane są klientom spółki, którzy natomiast płacą za własne zakupy gotówką cheterotrofy co to jest.
Co znaczy Czaszka Ptaka:
Definicja lekkich, silnie spreumatyzowanych. Kości czaszki górnej tworząc jednolite sklepienie. Nie ma szwów. Są 4 kości potyliczne i kości słuchowe. W uchu środkowym jest 1 kosteczka – strzemiączka. Spore cheterotrofy definicja.
Co znaczy Ciało Szkliste:
Definicja przestrzeń gałki ocznej, zawiera 98 % wody, jego kształt utrzymują włókienka łącznotkankowe, pomiędzy nimi są w sporym stężeniu mukopolisacharydy decydujące o przeźroczystości ciała szklistego; w cheterotrofy co znaczy.
Co znaczy Czarne Bajnie:
Definicja wykonane z drewna o konstrukcji zrębowej. Nie mają komina; pod pryzmą kamieni rozpala się ogień, a dym wypełnia całe pomieszczenie i ucieka otworem w suficie. Po rozgrzaniu kamieni resztki ogniska cheterotrofy słownik.
  • Dodano:
  • Autor: