REPLIKATOR co to jest

Definicja replicator co to znaczy. Słownik Moduł mechanizmu kierowania bazą danych, którego.

replikator co to jest

Czy przydatne?

Definicja replikator

Definicja z ang. replicator, z niem. Replikator.

Znaczenie z ang. replicator w informatyce:

Co to znaczy REPLIKATOR: Moduł mechanizmu kierowania bazą danych, którego zadaniem jest podtrzymywanie spójnych kopii danych w różnych oddalonych geograficznie miejscach. W razie aktualizacji dowolnej z nich, replikator automatycznie aktualizuje pozostałe kopie. Z racji na wydatek transmisji i z racji na autonomię lokalnej bazy danych, nie zawsze jest korzystna natychmiastowa aktualizacja kopii. Przewarzająca część aplikacji może tolerować pewne opóźnienie w aktualizacji kopii. Z tego względu replikatory posiadają dodatkowe możliwości sterowania opóźnieniem; na przykład kopie są aktualizowane pod koniec dnia, raz na tydzień, i tym podobne Istnieje kilka modeli replikacji, na przykład schemat, gdzie aktualizowana może być tylko kluczowa kopia, zaś repliki mogą być tylko czytane.

Czym jest Replikator znaczenie w Słownik definicji R .

Co znaczy Reguła:
Porównanie przechowywanej w bazie danych albo bazie wiedzy, która jest interpretowana albo uruchamiana poprzez mechanizm. Rodowód definicje pochodzi od reguł logicznych, na przykład klauzul Horna, jednak tego replikator co znaczy.
Krzyżówka RAD:
Dlaczego aplikacji. Terminem tym ustala się narzędzia i techniki programowania pozwalające na szybką budowę prototypów albo gotowych aplikacji, z reguły oparte o programowanie wizyjne. Termin RAD występuje replikator krzyżówka.
Co to jest Reguła Biznesowa:
Jak lepiej Reguła realizująca pewną powtarzalną sytuację w biznesie albo pewne ograniczenie powiązane z biznesem. Zobacz: także: czynne reguły replikator co to jest.
Słownik Rozprzestrzenianie:
Kiedy oprogramowania przygotowanego na daną platformę do pracy na innych platformach. Terminem tym ustala się także przypisanie składowych danego oprogramowania do przedmiotów architektury sprzętu; zobacz replikator słownik.
  • Dodano:
  • Autor: