PYTHON co to jest

Definicja Python co to znaczy. Słownik Obiektowy, interakcyjny, interpretowany, skryptowy język.

python co to jest

Czy przydatne?

Definicja Python

Definicja z ang. Python, z niem. Python.

Znaczenie z ang. Python w informatyce:

Co to znaczy PYTHON: Obiektowy, interakcyjny, interpretowany, skryptowy język programowania. Pyton łączy pomysły z języków ABC, C, Modula-3 i Icon. Jest poświęcony do szybkiej budowy prototypów albo jako język rozszerzający aplikacje napisane w C. Posiada pakiety, moduły, klasy, wyjątki definiowane poprzez użytkownika, dobry interfejs do C. Zapewnia także dynamiczne ładowanie modułów w C.http://www.python.org/http://monty.cnri.reston.va.us/grail/.

Czym jest Python znaczenie w Słownik definicji P .

Co znaczy Pielęgnacja:
Porównanie cyklu życiowym oprogramowania, gdzie występują modyfikacje poprawiające (opierające na usuwaniu z oprogramowania błędów popełnionych w fazach wymogów, analizy, projektowania i implementacji python co znaczy.
Krzyżówka Phantom:
Dlaczego interpretowany język programowania do budowy aplikacji o dużej skali, interakcyjnych i rozproszonych, takich jak na przykład narzędzia do pracy grupowej. Rdzeń języka polega na podzbiorze Modula-3 python krzyżówka.
Co to jest Podobiekt:
Jak lepiej Przedmiot będący częścią danego obiektu python co to jest.
Słownik Podschemat:
Kiedy bazy danych odpowiadający pewnej specyficznej aplikacji albo ekipie użytkowników. Zazwyczaj definicja podschematu obejmuje nie tylko opis fragmentu danych, lecz także sposób, w jaki dane opisywane python słownik.
  • Dodano:
  • Autor: