MODEL OBIEKTOWY ODMG co to

Definicja ODMG object model co to znaczy. Słownik Schemat obiektowy zaproponowany poprzez grupę.

model obiektowy odmg co to jest

Czy przydatne?

Definicja model obiektowy ODMG

Definicja z ang. OBMG object model, z niem. OBMG-Objektmodell.

Znaczenie z ang. ODMG object model w informatyce:

Co to znaczy MODEL OBIEKTOWY ODMG: Schemat obiektowy zaproponowany poprzez grupę standardyzacyjną ODMG, stanowiący rozszerzenie modelu OMG. Schemat ODMG wprowadza definicje obiektu i literału (stałej albo wartości) o dowolnej strukturze hierarchicznej, identyfikatora obiektu, typów obiektów i interfejsów do obiektów powiązanych w graf dziedziczenia, kolekcje, binarne powiązania asocjacyjne między przedmiotami, hermetyzację, silną kontrolę typów, wyjątki, transakcje i inne cechy.

Czym jest Odmg Obiektowy Model znaczenie w Słownik definicji M .

Co znaczy Mieszanie:
Porównanie Kodowanie mieszające; sposób fizycznej organizacji zbiorów informacji. Zobacz: funkcja mieszająca model obiektowy odmg co znaczy.
Krzyżówka Metoda Prywatna:
Dlaczego Sposób niedostępna z zewnątrz danej klasy model obiektowy odmg krzyżówka.
Co to jest Moduł:
Jak lepiej kilku zbliżonych znaczeniach. W modularnych językach programowania, takich jak Modula-2, moduł znaczy fragment programu stanowiący jednostkę przechowywania, kompilacji i konsolidacji (linking). Moduł model obiektowy odmg co to jest.
Słownik Modularyzacja:
Kiedy danych albo struktury programu na mniejsze fragmenty o dobrze zdefiniowanych granicach i interfejsie (na przykład na obiekty albo moduły), którymi można operować w programie tak, jak zamkniętymi model obiektowy odmg słownik.
  • Dodano:
  • Autor: