JAVASCRIPT co to jest

Definicja Javascript co to znaczy. Słownik Obiektowy, skryptowy język programowania stron WWW.

javascript co to jest

Czy przydatne?

Definicja Javascript

Definicja z ang. javascript, z niem. Javascript.

Znaczenie z ang. Javascript w informatyce:

Co to znaczy JAVASCRIPT: Obiektowy, skryptowy język programowania stron WWW przyjęty poprzez Netscape. W przeciwieństwie od Java (gdzie aplety są odrębnymi plikami), kod w Javascript jest fragmentem strony HTML, nie tworzy apletów ani także samodzielnych aplikacji. Javascript jest językiem znacząco prostszym od Java, lecz zapewnia dużo funkcjonalności, między innymi interakcyjny interfejs z użytkownikiem albo zasobami, bez potrzeby odwoływania się do programowania w CGI. Przeglądarka WWW akceptująca aplety Java niekoniecznie jest przystosowana do Javascript, lecz (z racji na dominację Netscape na rynku) najprawdopodobniej w niedługim czasie wszystkie przeglądarki będą akceptować zarówno Java, jak i Javascript.http://www.c2.org/~andreww/javascript.

Czym jest Javascript znaczenie w Słownik definicji J .

Co znaczy Język Imperatywny:
Porównanie Zobacz: język proceduralny javascript co znaczy.
Krzyżówka Język Manipulacji Danymi:
Dlaczego Zobacz: DML javascript krzyżówka.
Co to jest Język Programowania Z Trwałością:
Jak lepiej posiadający trwałe zmienne albo trwałe obiekty (jest to takie, których wartość albo stan jest zachowywany między poszczególnymi uruchomieniami programu). Zobacz: język programowania baz danych javascript co to jest.
Słownik Jade (1):
Kiedy Obiektowy mechanizm rozwijania rozproszonych aplikacji połączony z obiektową bazą danych.http://www.jade.co.nz/jadehttp.dll?JWS javascript słownik.
  • Dodano:
  • Autor: