JAVABEANS co to jest

Definicja JavaBeans co to znaczy. Słownik Pakiet oprogramowania spółki JavaSoft (podporządkowanej.

javabeans co to jest

Czy przydatne?

Definicja JavaBeans

Definicja z ang. JavaBeans, z niem. Java Beans.

Znaczenie z ang. JavaBeans w informatyce:

Co to znaczy JAVABEANS: Pakiet oprogramowania spółki JavaSoft (podporządkowanej Sun Microsystems) umożliwiający interakcję komponentów oprogramowania napisanych w Java. JavaBeans jest pakietem API niezależnym od platformy sprzętowej. Współdziała z ActiveX Microsoftu i pozwala na integrację rozproszonych aplikacji opracowanych między innymi przy użyciu takich narzędzi jak SybasePowerJ, Borland JBuilder, IBM VisualAge for Java, SunSoft Java Workshop, Symantec VisualCave i innych.http://www.corbajava.engr.sjsu.eduhttp://www.javasoft.com/beans/http://splash.javasoft.com/beans.

Czym jest Javabeans znaczenie w Słownik definicji J .

Co znaczy JOE:
Porównanie Pakiet integrujący obiekty CORBA z WWW spółki SunSoft; stanowi część pośrednika SunSoft NEO javabeans co znaczy.
Krzyżówka JavaSoft:
Dlaczego standardu CORBA, integrujący technologie komponentowe oparte o Java, RMI i protokół IIOP. Wersja beta jest rozprowadzana bez opłat.http://www.corbajava.engr.sjsu.eduhttp://www.javasoft.com javabeans krzyżówka.
Co to jest Java IDL:
Jak lepiej przystosowany do współpracy z Java zapewniający: (1) funkcje klienta i serwera wg protokołu IIOP; (2) usługi w dziedzinie nazw (Naming Service) właściwe z CORBA; (3) środowisko rozwijania aplikacji javabeans co to jest.
Słownik Język Manipulacji Obiektami:
Kiedy Zobacz: OML javabeans słownik.
  • Dodano:
  • Autor: