FAQ co to jest

Definicja Frequently Asked Questions co to znaczy. Słownik Regularnie zadawane pytania. Strony WWW.

co to jest

Czy przydatne?

Definicja FAQ

Definicja z ang. FAQ, z niem. FAQ.

Znaczenie z ang. Frequently Asked Questions w informatyce:

Co to znaczy FAQ: Regularnie zadawane pytania. Strony WWW albo pliki tekstowe zawierające wyjaśnienia dotyczące różnych tematów, zwłaszcza obiektowości, publikacje albo wiadomości o publikacjach, i połączenia (links) do innych stron WWW. Wadą połączeń jest ich mała stabilność, lecz niemniej można próbować:http://cuiwww.unige.ch/langlist/http://cuiwww.unige.ch/OSG/OOinfo/index.htmlhttp://iamwww.unibe.ch/~scg/OOinfo/FAQ/index.htmlhttp://info.gte.com/ftp/doc/activities/x3h7.htmlhttp://morannon.fido.de/~mj/links/l_oo.htmlhttp://swss00.isbe.ch/~bach/oo.htmlhttp://wombat.doc.ic.ac.uk/http://www.aisys.com/objectGate/people/ooFolk.htmlhttp://www.cera.com/object.htmhttp://www.cetus-links.org/http://www.clark.net/pub/howie/OO/oo_home.htmlhttp://www.cyberdyne-object-sys.com/oofaq/http://www.enteract.com/~bradapp/links/oo-links.html#OOhttp://www.fokus.gmd.de/ovma/dooos/http://www.mtjeff.com/~calvin/devhbook/objectori.htmlhttp://www.next-objects.com/ooanluc.htmhttp://www.next-objects.com/ooanly/index.htmhttp://www.next-objects.com/tutpage.htmhttp://www.objfocus.com/object.htmlhttp://www.odbmsfacts.com/http://www.planet.net/bwalker/oo.htmlhttp://www.rai.com/soft_eng/indexes/oop.htmlhttp://www.rhein-neckar.de/~cetus/oo_entry.htmlhttp://www.sigs.com/resources.htmlhttp://www.sigs.com/omo/dot/index.htmlhttp://www.soft-design.com/softinfo/objects.htmlhttp://www.tiac.net/users/chasb/c-ot.htmlhttp://www.tiac.net/users/jsuthhttp://www.toa.com/shnn?htmldocs.

Czym jest Faq znaczenie w Słownik definicji F .

Co znaczy Funkcja:
Porównanie albo nazwany kod, która zwraca pewną wartość (w przeciwieństwie od procedury). Definicja funkcji w programowaniu jest różna od definicje funkcji w matematyce, bo pierwsza z nich może mieć faq co znaczy.
Krzyżówka Federacyjna Baza Danych:
Dlaczego rozproszonych baz danych, gdzie każda lokalna baza danych zachowuje własną autonomię (autonomy), udostępniając tylko część danych i/albo ograniczając operacje na danych dla innych miejsc w faq krzyżówka.
Co to jest Format Stały:
Jak lepiej obiektu, który nie ulega zmianie przy zmianach stanu obiektu; format jednakowy dla wszystkich obiektów danej klasy; format znany w okresie kompilacji; format, gdzie wartości atrybutów mają ustalone faq co to jest.
Słownik Fusion:
Kiedy rozwoju oprogramowania przygotowana poprzez D. Colemana i innych w spółce HP Laboratories. Fusion zapewnia systematyczne podejście do rozwijania obiektowego oprogramowania. Artysty uważają ją za faq słownik.
  • Dodano:
  • Autor: