CONTROLING co to znaczy

Co znaczy controling? Co to jest zarządzanie, sterowanie, nadzorowanie. Podstawowa metoda.

controling co to jest

Czy przydatne?

Co to jest controling

Definicja z ang. controlling, z niem. Regelung.

CONTROLING DEFINICJA: zarządzanie, sterowanie, nadzorowanie. Podstawowa metoda nowoczesnego kierowania w przedsiębiorstwie, polegająca na koordynowaniu mechanizmów planowania, decyzji i na zasilaniu tych mechanizmów w wiadomości. Jest systemem ewidencji księgowej z rozbudowanymi funkcjami wyników przedsiębiorstwa.

Czym jest Controling znaczenie w Słownik definicji C .

Co znaczy Ćwiczenie:
Definicja kilkukrotne danej czynności w celu nabycia wprawy i uzyskania sprawności w działaniach motorycznych albo/i umysłowych. W szkole ćwiczenie bazuje na zwiększaniu stopnia sprawności w posługiwaniu controling co to jest.
Co znaczy Czynność Prawna:
Definicja określonego podmiotu (osoby fizycznej albo prawnej) skierowane na stworzenie, zmianę albo zniesienie konkretnego relacji prawnego (na przykład spisanie testamentu, zawarcie umowy). Czynnością prawną controling definicja.
Co znaczy Czaszka Ptaka:
Definicja lekkich, silnie spreumatyzowanych. Kości czaszki górnej tworząc jednolite sklepienie. Nie ma szwów. Są 4 kości potyliczne i kości słuchowe. W uchu środkowym jest 1 kosteczka – strzemiączka. Spore controling co znaczy.
Co znaczy Czarna Hańcza:
Definicja Jedna z ważniejszych rzek Suwalszczyzny. Zbiera ona spływy z powierzchni powyżej 170 km2. Długość rzeki wynosi prawie 142 km z czego 108 km przebiega na terenie Polski controling słownik.
  • Dodano:
  • Autor: